Ciekawostki

W jaki sposób rysuje się przyszłość zakładów bukmacherskich?

Posted by admin

Branża bukmacherska rozwija się w sposób prężny, ewoluuje, wydarzenia e-sportowe, które kiedyś były traktowane marginalnie, dziś zyskują na popularności, coraz większa liczba użytkowników typuje rozgrywki LoL oraz Counter- Strike. Przed branżą w dalszym ciągu wiele zmian, dlatego warto zastanowić się co czeka jeszcze graczy, w jaki sposób ewoluują zakłady bukmacherskie. 

Jak będą wyglądać zakłady bukmacherskie w przyszłości? 

Z pewnością operatorzy otworzą się na kryptowaluty, w wielu państwach dopuszczalna jest już ta forma płatności, w Polsce gracze nadal czekają na zielone światło w tym aspekcie. Czołowi, legalnie działający bukmacherzy mają już wszystkie potrzebne narzędzia, by przyjmować zakłady w ten właśnie sposób, czekają jedynie na pozwolenie wydane przez Ministerstwo Finansów. Gracze obstawiający spotkania sportowe są coraz lepiej poinformowani, przy analizowaniu meczy, zarówno zakłady jak też użytkownicy coraz częściej będą korzystać z biometrii. Ważnym aspektem rozwoju branży jest stały rozwój technologiczny. Czołowi bukmacherzy przenoszą się coraz bardziej do sieci, ograniczając swą ofertę stacjonarną/naziemną.

Eksperci podkreślają, że za dekadę zakłady bukmacherskie mogą przypominać autonomiczne sklepy, w których gracz znajdzie 10 maszyn oraz pracownicę, która będzie zarządzała całością. W punkcie tym gracze będą śledzić spotkania sportowe na ekranach telewizorów, obstawiać będą natomiast przy pomocy swoich smartfonów. Ekonomiści podkreślają również, że czołowi operatorzy całkowicie zamkną swoje punkty naziemne, gdyż będzie to całkowicie nierentowne. Betfan nie prowadzi działalności naziemnej, jest bukmacherem przyszłości, środki które przeznaczyłby na utrzymanie swych punktów, może inwestować w promocje oraz bonusy dla swych graczy. Co podkreślają zgodnie klienci, żaden inny operator nie troszczy się w równym stopniu o swych klientów oraz nie wychodzi do nich z tak korzystnymi bonusami jak właśnie ten działający od 2018 r. operator.

Który bukmacher będzie pionierem rewolucyjnych zmian?

Wszystkie zakłady bukmacherskie, legalnie działające na polskim rynku starają się do polepszenia swej oferty, podejmują działania mające na celu udoskonalenie. Betfan jest tym operatorem, który rozwija się najbardziej prężnie, podąża za trendami. Zakład ten jest skazany na sukces, gdyż podąża tą samą drogą co czołowi zagraniczni operatorzy. Na tę chwilę, Betfan ma doskonałą ofertę na sporty wirtualne, gdzie klient może śledzić przebieg zmagań na w pełni nowoczesnych animacjach. Gracz znajdzie tutaj doskonałą ofertę na e-sport, który cieszy się w ostatnim czasie wzrostem popularności.

Betfan jest operatorem który podąża utartą przez zachodnie zakłady ścieżką , że gdy rząd da zezwolenie na zawieranie kuponów obejmujących typy bukmacherskie za pomocą BTC, Betfan będzie pierwszym operatorem, gdzie będzie można zagrać w ten sposób, wcześniej sprawdzając poprzez stronę na jakie wydarzenia warto stawiać. Zakłady bukmacherskie przyszłości opierać się będą na wiedzy, żaden inny operator nie jest w równym stopniu poinformowany jak Betfan i żaden nie dzieli się tą wiedzą równie chętnie jak najnowocześniejszy operator na rynku. Najlepszym argumentem na potwierdzenie tezy, że jest to w pełni nowoczesny operator jest fakt, że w 2019 r. właśnie oni sięgnęli po nagrodę Polish Gaming Aces 2019 w kategorii „Kampania marketingowa roku”.